Toernooicommissie

Taken toernooicommissies:

Er zijn 2 toernooicommissies. Eén commissie verzorgt het jaarlijkse meerdaagse open toernooi voor senioren in augustus, de andere commissie verzorgt het open jeugdtoernooi in maart/april.

Jeugdtoernooicommisisie:

Naam Functie E-mail Telefoon
Henk Meulmeester voorzitter [email protected]  0639135399
Nicole Eversdijk lid [email protected]  0653243456
Rob Landa lid [email protected] 0618767991
Marloes Meulmeester lid [email protected] 0653523702
Merel Meulmeester lid [email protected] 0113-563358
John Raas lid [email protected] 0613039129

 

Zeeland Refinery Toernooicommissie (ZRT):

Naam Functie E-mail Telefoon
Nicole Eversdijk lid [email protected] 0653243456
Huib de Feiter lid [email protected] 0627492756
Dies de Kok lid [email protected] 0610283659
Henk Meulmeester lid [email protected] 0639135399
Lenie Rijnders lid [email protected] 0611190005
Hennie Sheilds-Schipper lid [email protected] 0628417323

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 113 562 644

kantine

Dorpsstraat 102B
4451 AC Heinkenszand